HEMEN ARAKONUM

Gülensu Adaklık Kurban Satış Yeri

Anasayfa » Uncategorized » Gülensu Adaklık Kurban Satış Yeri

Gülensu Adaklık Kurban Satış Yeri, Allah’a manen yaklaşmak için yapılan kurban ibadetinin İslami usullere uygun olarak kesimini gerçekleştirmektedir. Sahih bir kurban kesim işlemi için dinimizce belirtilen birtakım kaideler mevcuttur. Akika kurbanı, adak kurbanı ve Kurban Bayramı münasebetiyle gerekli vasıfları taşıyan hayvanların seçilmesi gerekmektedir. Dini vecibelerin yerine getirilmesiyle kesilecek adak veya kurban ibadeti hakkıyla yapılmış olacaktır. Sokaklarda yapılan kesim işlemi hijyen açısından sağlıklı olmamakta, bu sebeple özel oluşturulmuş alanlarda ki kurban kesim yeri tercih edilmelidir.

Aynı zamanda kurban satış yeri olan bu alanlarda kesilmesini istediğiniz cins hayvanı seçip klasikleşmiş pazarlık usulü ile satın alır ve kesim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kurban kesimi bilen için kolay fakat bilmeyen için zordur. Bu zorluklara maruz kalmadan kurban, adak kesme ibadetinizi yerine getirebilirsiniz. Usule uygun hareket eden Gülensu Adaklık Kurban Satış Yeri vekaletinize istinaden uzman kasapları ile kesim işlemini hijyenik şartlarda gerçekleştirmekte ve etleri poşetleyerek size teslim etmektedir. Ayrıca kurum ve kuruluşlara bağış usulü kurban kesim işlemi yapmakta, Anadolu yakası ve çevresinde dağıtım hizmeti bulunmaktadır.

Özellikle Kurban Bayramı’nda oluşacak yoğunluğun önüne geçilmesi için her işlem sırası ile gerçekleştirilmektedir. Seçilen hayvan büyük baş veya küçük baş olsun kesim yeri olan ilk istasyona getirilmekte, hayvan vekalet sahibinin vekalet vermesiyle gözleri kapalı ve üç ayağı bağlı olacak şekilde tekbirler getirilerek kesilmekte, sırası ile derisinin yüzülmesi ve etlerin ayrılarak poşetlenmesi ile kurban sahibine teslimatı yapılmaktadır. İstanbul Gülensu adaklık kurban fiyatları uygun olmakta hayvanın cinsi, kilosu gibi etkenlere göre değişiklik göstermekte ve her keseye uygun hayvan bulunabilmektedir. Kurban Bayramı dışında Gülensu Adaklık Kurban Satış Yeri akika kurbanı, adak kurbanı ibadetleriniz için aynı usullerde satış ve kesim işlemlerini yapmaktadır. Anadolu Yakası kurban kesim işlemleriniz için tercihiniz İslami usullere uygun ve hijyenik koşullarda kesim yapan yerlerden yana olmalı ve bu şekilde ibadetini huzur içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Numarası 0537 635 82 82

Gsm 0216 421 25 16

E-Posta ozguradakkurban@gmail.com

Anadolu Yakasının En Ucuz Adak Kurban Satış Merkeziyiz.

Benzer Konular